Vstup pro registrované:
Email:
Heslo:
Vyhledávání kapel
Jméno kapely:
Styl:
Kraj:
Zvolte typ produkce
FestivalKoncert
ZábavaPles
Diskotéka, pártySvatba, večírek


Vyhledávání firem
Jméno firmy:
Kraj:
Zvukaři
Osvětlení
Stage a stany

Reklama
 
Detail kapely
Bookmark and Share

SIX DEGREES OF SEPARATION

Zlín
Styl: metal
Hrajeme: festivaly koncerty zábavy plesy diskotéky párty
Počet muzikantů: 4,5,6,7,6,5

Info:
Zkoušet popsat hudbu SDOS je jako pokoušet se popsat slepci barvy oblohy nebo hluchému nářek větru. SDOS hrdě proklamují, že kráčejí po "cestě ryzího doom metalu". Jako přibližná identifikace to dostačuje, nicméně oni sami, a každý, kdo je již slyšel, ví, že skutečnost je barvitější. Snad je to dáno i tím, že každý člen chová v srdci trochu jiný žánr? Skladby nejsou konstruovány tak, aby "zapadly" do výše zmíněné škatulky: tam, kde skladba vyžaduje vnitřní napětí umí SDOS ubrat plynu, a naopak tam, kde je potřeba přitvrdit se energií téměř plýtvá. Klávesová intra se střídají se zdrcujícími kytarovými riffy, blacková, ale přitom harmonicky nápaditá proklamace se dobře doplňuje s barvitými ženskými vokály a dokresluje náladu písní, pod povrchem pak nenápadně pulzuje tak trochu schizofrenní rytmika.
Silnou stránkou SDOS jsou bezpochyby živá vystoupení, charismatický frontman a nasazení, se kterým všichni členové hrají, málokdy zůstává bez odezvy ze strany publika.
Přestože SDOS jsou "mladá" kapela, nejedná se o žádné nováčky ani na pódiích, ani v diskografiích stále rostoucího počtu příznivců. Upozornili na sebe demonahrávkou "Dark Ages" z roku 1997, která získala ocenění "demosnímek měsíce" v magazínu Metal Hammer No.36/97, druhým počinem bylo demo "When Autumn comes", na kterou pozitivně reagovaly mnohé časopisy i fanziny nejen u nás ale i v zahraničí, a které se stále velmi dobře prodává na koncertech SDOS.
Na začátku roku 2002 natočili ve studiu Shaark debutní album s názvem Moon 2002: Nocturnal Breed, které právě teď vydává label Élysion Music. Oficiání datum vydání bylo stanoveno na 21.6.2002. SDOS přicházejí se zajímavou směsí hudebních nápadů a nálad, které nenechají chladným žádného příznivce kvalitního metalu.

Po vzoru slavných kapel dochází i u SDOS v rozmezí let 2002-2004 k personálnímu zemětřesení a seskupení postupně opouští kytarista František Dominec, klávesista Miroslav Minařík, zpěvačka Magdaléna Malaníková a bubeník Martin Novák. Uvolněného postu tlučmistra se ujímá konstruktivní pesimista Pickard a SDOS se od začátku roku 2004 profilují jako již jako čtyřčlenné seskupení. Usilovná práce na novém materiálu rychle přináší své plody a po natočení několika pracovních demosnímků kapela nastupuje do renomovaného studia Šopa Standy Valáška, kde v průběhu měsíce října a listopadu 2004 vzniká její doposud poslední nahrávka nazvaná poeticky Tritus, Tricephalus and Tribadism, která v únoru 2005 vychází opět pod křídly vydavatelství Élysion. Ochutnávku z ní můžete zdebužírovat v podobě k dispozici zde dodaných dvou empétrojek.

Nezajímavostí snad není ani fakt, že ke skladbě "Light hates me" z aktuálního alba připravila kapela ve spolupráci s režisérem Michalem Kubíčkem a Zlínskou filmovou školou animovaný halucinogenní videoklip, který jistě nebudete mít možnost shlédnout v kanálech vaší oblíbené televize.

Pódiové podmínky:
Bezpodmínečně ano :o)

Cenové podmínky:
1 500kč + cestovné 4 kč/km

Jiné podmínky:
1/2 prasete na km a osobu
Audio ukázky:
1. Masterpiece of Pain - MP3 z desky "Triotus, Tricephalus and Tribadism" - Klikněte pro poslech
2. Separated - MP3 z desky "Triotus, Tricephalus and Tribadism" - Klikněte pro poslech


 
Poděkování
Svatba Ouředníkovi Moc děkujeme Petře a Zdeňkovi za skvělou hudbu ,humor ,hry ,jste prostě nejlepší a moc děkujeme .Supeeeeér
9.9.2017 Restaurace U Prejzků,Lhotka
Plovárna Soběslav - díky kapele A PROČ NE za super zábavu
Srpen 2017
Ozzy Osbourne - Crazy train, Ponorka Pardubice
31.3.2013
Děkujeme kapele Apple Jam za skvělou svatební party, Adéla&Sean
2.2.2013
Děkujeme Honzovi Benkovi za krásné vystoupení.
7.12.2012
Děkujeme p. Moučkovi za skvělé ozvučení koncertů v Chrudimském letním kinu
2012
Svatba Poláškovi
3.12.2011
Výstava fotografií Glena Hansarda v Olomouci
16.9.
Přej si festival
6.11.2009
Jarmark v Mlýně
13.9.2009
Chcete také poděkovat
klikněte zde.

Všechna poděkování >>


Celkem
Celkem je v databázi 2126 kapel
a 39 firem
 


© Copyright www.kapely.com    TOPlist