Vstup pro registrované:
Email:
Heslo:
Vyhledávání kapel
Jméno kapely:
Styl:
Kraj:
Zvolte typ produkce
FestivalKoncert
ZábavaPles
Diskotéka, pártySvatba, večírek


Vyhledávání firem
Jméno firmy:
Kraj:
Zvukaři
Osvětlení
Stage a stany

Reklama
 
Detail kapely
Bookmark and Share

Mad Frequency

 

Turzovka
Styl: metal
Hrajeme: festivaly koncerty
Počet muzikantů: 6

Info:
-STORY:Skupina vznikla v roku 2003 z viacerých rock.kapiel z regionu kysuce-/Turzovka,Čadca/
Po počiaočných skúškach sa hneď vedelo, čo asi chcú chlapci robiť a hneďzačali tvoriť svoju vlastnú tvorbu. Zakladateľ Tony spolu s bass-ákom Pablom sa stretli s Lubošom a s Muffy-m, ktorý zložili zopár vecí a začali zháňať Speváka.V tomto regióne ich moc nie je, tak sa skontaktovali s Rudym. Rudy ako bývalý aktívny člen Turzovskej nikdy nedocenenej skupiny KRAKATOA , ktorá krátko pred tým ukončila svoje pôsobenie po 16 rokoch prisľúbil spoluprácu. Po roku skupina začala chystať prvé CD, ktoré bolo popreplietané radou koncertou v regione a okolí. Na jar roku 2004 vydáva svojpomocne svoj debut. CD s názvom" MAD FREQUENCY". V lete toho istého roku vystúpili na domácom festivale "ROCK BESKYD FEST-e" v Turzovke spolu s IMT SMILE....Po tomto vystúpení prišlo ešte pár koncertou, ktoré boli prerušené odchodom basáka Pabla , ktorého nahradil skúsený Laco/ex-HENRIK HERMEX,BY THE WAY/. Po tejto výmene cestuje do ˇIrska aj bubeník a zakladateľ Tony- JAZZY. Na poste ho nahradil Mayosh. V novembri 2005 Mad Frequency účinkuje v Ostravskej Čas Aréne po boku hviezd českej a slovenskej scény -legendy: /Debustrol, Alkehol, Harlej, Arakain. Tublatanka/. V roku 2006 sa uskutočňuje rad koncertov ako na Slovensku , tak aj v Českej Republike. Pre zmienku stojí Metalova Tvrz v Jeseníku či Rock Beskyd spolu s Katkou Knechtovou/PEHA/. 17.novembra 2006 v súťaži "Zlatý štít Liptova obsadili 1 miesto v celoslovenskej súťaži amater. skupín .V to čase už skupina chystá veci na nové CD. Rudy cestuje do Írska , kde spolu s bývalým členom Tonym-JAZZY-m chystajú textové podklady a spevové linky v štúdiu. Január 2007 bola skupina na celoslovenskej súťažnej prehliadke" FAMAT 2007", kde si prvým miestom zabezpečila účasť na "ROCK FESTE" v Novom Meste Nad Váhom 29.-30.jun.2007.
Vďaka prvému miestu sa Skupina objavila aj v televíznej hitparáde "Televízie NAUTIK-TOP MJUZIK/ Nové CD vyjde asi v Lete 2007.

Cenové podmínky:
info@madfrequency.sk


 
Poděkování
Svatba Ouředníkovi Moc děkujeme Petře a Zdeňkovi za skvělou hudbu ,humor ,hry ,jste prostě nejlepší a moc děkujeme .Supeeeeér
9.9.2017 Restaurace U Prejzků,Lhotka
Plovárna Soběslav - díky kapele A PROČ NE za super zábavu
Srpen 2017
Ozzy Osbourne - Crazy train, Ponorka Pardubice
31.3.2013
Děkujeme kapele Apple Jam za skvělou svatební party, Adéla&Sean
2.2.2013
Děkujeme Honzovi Benkovi za krásné vystoupení.
7.12.2012
Děkujeme p. Moučkovi za skvělé ozvučení koncertů v Chrudimském letním kinu
2012
Svatba Poláškovi
3.12.2011
Výstava fotografií Glena Hansarda v Olomouci
16.9.
Přej si festival
6.11.2009
Jarmark v Mlýně
13.9.2009
Chcete také poděkovat
klikněte zde.

Všechna poděkování >>


Celkem
Celkem je v databázi 2124 kapel
a 39 firem
 


© Copyright www.kapely.com    TOPlist