Vstup pro registrované:
Email:
Heslo:
Vyhledávání kapel
Jméno kapely:
Styl:
Kraj:
Zvolte typ produkce
FestivalKoncert
ZábavaPles
Diskotéka, pártySvatba, večírek


Vyhledávání firem
Jméno firmy:
Kraj:
Zvukaři
Osvětlení
Stage a stany

Reklama
 
Detail kapely
Bookmark and Share

Děravej Wejfuck

 

Domažlice
Styl: punk
Hrajeme: koncerty
Počet muzikantů: 3

Info:
Historie skupiny začíná někdy v červnu 2005, kdy jsme my, tři spolužáci ze základky končili 2. ročník středních škol a učilišť. V té době přišel od Honzy nápad koupit si kytaru a založit skupinu. Postupně z toho sice sešlo, ale začátkem prázdnin nás to znova chytlo a začali jsme vymejšlet název. Ten vzniknul jednoduše: když jsme tak jednou přemejšleli :-) a kolem projelo auto s typickým hlasitým zvukem, z Vency vypadlo: ?děravej vejfuk?. Pak se jen upravili písmena a byl tu Děravej Wejfuck. Nástroje byly jasný: Honza - kytara, páč chodil jako malej do hudebky na španělku (to mu ale stejně nebylo nic platný), já (Pepa) - baskytara, protože sem nic neuměl a přišlo mi to nejjednodušší. No a Vencu zaujaly bubny, do kterých ale neuměl ani praštit.

Všichni jsme sehnali brigády a tvrdě pracovali. V půlce července si Honza konečně koupil kytaru (žádná extra kvalita, kytara Apollo a 15W kombo Peavey). Na tu mu ale musel notně přispět dědeček, protože si koupil i novej telefon. Samozřejmě se celý prázdniny hodně pilo, takže když sem si kupoval baskytaru, musel sem si od rodičů ještě vybrat finance na vánoce. Když Venca viděl, že to myslíme fakt vážně a konečně vymlátil ze šéfa vejplatu, :-) začal shánět bubny. Mezitím už ale skupina začala zkoušet, a tak musel improvizovat na bedny od piškotů. Pak konečně sehnal starý Amátky (od bubeníka ze Stornowatt) a mohlo se začít na vostro.

Zkušebnu jsme sehnali v sále na Pelechách za to, že budem pomáhat při pracích na údržbu obce. Přicházeli naše první texty, některý dobrý, některý skončili v koši nebo v zapomnění. A taky texty od Karla Vítovce, jeho výtvory jsou fakt dobrý. Hudbu skládal vlastně na všechny písničky (kromě jedný) Honza. Venca se naučil první rytmus a naše hudba dostávala tu správnou podobu. V zimě jsme si dali trochu pauzu (v tý kose fakt nešlo hrát) a po zimě už začaly plány na koncert. Texty přibejvaly (dokonce i já sem něco vypotil), Venca si koupil nový bubny (fakt pěkný a docela drahý Sonory) a termín se blížil. Nakonec jsme se odhodlali, přizvali Stornowatt (a půjčili si od nich aparaturu na zpěv) a 22. 4. 2006 jsme zahráli na Pelechách v sále. Dá se říct, že to byl docela úspěch. Přišlo asi 50 lidí (většinou ale známí) a ohlas byl převážně kladnej. Dál se zatím nic důležitýho nestalo. Jen to, že se rozjeli naše internetový stránky, ale to asi víte, když tohle čtete.

Pepa - 12.5.2006

Po pár odehraných koncertech (doopravdy pár) jsme zjistili, že to co hrajeme, není přesně to, co by nás bavilo nejvíc. Nám samotným se ty písničky moc nelíbili a nebylo to prostě ono. Tak jsme prostě všechny starý skladby (mimo dvou) vzali (můžete je slyšet na demu "To svět neslyšel") a vyhodili jsme je pryč. No a začali jsme skládat novou, melodičtější a měkčí hudbu. Takovej pop-punk. Vždycky byla jednou z našich nejoblíbenějších kapela Blink 182, tak jsme chtěli něco takovýho hrát, jen v češtině. Taky jsem udělal nový stránky a pokročili jsme trochu s aparaturou. Podlehli jsme nízkým cenám Behringeru :-) a nakoupili si něco, na co se dá už hrát na pódiu.

Honza - 28.10.2007

Cenové podmínky:
cena za dopravu


 
Poděkování
Pouťová taneční zábava - velikánské díky za suuuperrrr muziku. Na příští rok objednáváme znovu!!!
12.8.2023
Pouťová taneční zábava
12.8.2023
Svatba Ouředníkovi Moc děkujeme Petře a Zdeňkovi za skvělou hudbu ,humor ,hry ,jste prostě nejlepší a moc děkujeme .Supeeeeér
9.9.2017 Restaurace U Prejzků,Lhotka
Plovárna Soběslav - díky kapele A PROČ NE za super zábavu
Srpen 2017
Ozzy Osbourne - Crazy train, Ponorka Pardubice
31.3.2013
Děkujeme kapele Apple Jam za skvělou svatební party, Adéla&Sean
2.2.2013
Děkujeme Honzovi Benkovi za krásné vystoupení.
7.12.2012
Děkujeme p. Moučkovi za skvělé ozvučení koncertů v Chrudimském letním kinu
2012
Svatba Poláškovi
3.12.2011
Výstava fotografií Glena Hansarda v Olomouci
16.9.
Chcete také poděkovat
klikněte zde.

Všechna poděkování >>


Celkem
Celkem je v databázi 2129 kapel
a 39 firem
 


© Copyright www.kapely.com    TOPlist